Kedim Kızgınlık Döneminde Ve Çok Saldırıyor

Naciko

Kedim 1 yaşında erkek. 2 aydır Kızgınlık döneminde ve çok asabileşti. Herkese saldırıyor, tırmalıyor, ısırıyor ve sürekli bağırıyor. Hiç çiftleşmedi. Kısırlaştırmam uygun olur mu ve bu asabiliği geçer mi?

8 CEVAP

Poncik2016

Yaş konusunu tam olarak bilmiyorum ama kısırlaştırırsaniz rahatlayacağinı düşünüyorum. Eğer çiftleştirmeyi düşünmüyorsaniz kısırlaştırın.

pinarsert

kızgınlık sürecinde kısırlaştırma uygun değil, yaşı ameliyat için uygun fakat dönemden çıkmasını bekleyin :)

Naciko

Dönemden hiç çıkmıyor ki sürekli sinirli saldırma halinde :)

Bence hızlıca çiftleştirin. bENİM Bİ ARKADAŞIMIN KEDİSİDE ÖYLEYDİ. aRTIK EN SON HEYYERE TUVALETİNİ YAPMAYA BAŞLAYINCA KISRLAŞTIRDILAR. aCİL BİR ŞEY YAPMANIZ LAZIM :/

mervesefa

Evden kaçma denemesi bile yapabilir bu durumda dikkatli olun

mervesefa

Evden kaçma denemesi bile yapabilir bu durumda dikkatli olun

Naciko

Kapıları kiliklemezsem kapıyı açıp çıkmayı da öğrendi zaten dişi kedi getiriyorum eve onunla da anlaşamıyor herkese saldırma isteği var

Anonymus552223

Hemen kisirlastirin. Daha fazla stres yasamasin yavrucak. Ciftlestirmeye ugrasacaksiniz ama sonra yine kizisacak, hic gerek yok