Kedi Soğuk Algınlığı Ve Grip

Tomriskaan

Arkadaşlar 8 aylık kedim grip olmuş ve soğuk almış vücudu. Hiç yemiyor mide öz suyuna kadar kusuyor ve çok halsiz. Vete götüremeyecek konumda olduğum için aradım sordum. Antibiyotik verip burnunu temiz tut dedi. Antibiyotik bulamıyorum. Burnunu temizledim sık sık. Zorla yoğurt ve su verdim susuz kalmasın diye. Evde baska ne yapılabilir. Kendim de hastayım. Nolur tecrübesi olan varsa söylesin

1 CEVAP

milodelisi

İmuneks temin ederseniz onu hafiften toparlar, bağışıklığını destekler. Fakat dediğiniz kadar ciddi ise azro gibi antibiyotik kullanmanız gerekebilir. İmuneksi 0.5 cc gibi verebilirsiniz gibi duruyor, tabi kedinin kilosuna göre artıp inebilir bu rakam. Onun dışında su içişine ve tuvaletine ekstra dikkat edin, dışarı iyileşene kadar çıkartmayın. Azro bulursanız buradan ölçek konusunda yardımcı olmaya çalışırım. Çok geçmiş olsun:(