Kediler En Fazla Bir Şey Olmadıkça Kaç Yıl Yaşarlar??

Krdln55

kedim yeni öldü hastalıktan mıdır??

5 CEVAP

Anonymus552223

Basiniz sagolsun kac yasindaydi. 10 15 yil yasar iyi bakildiysa

Cansumuezza

20 yıla kadar yaşıyorlar.

Faytekin

27 yasina kadar yasayan kedi biliyorum, bizim petshopun önünde de vardi gecenlerde öldü 20 yasindaydi o da,ama ortalama 15 falan, bu dediklerim istisna tabi

onurtemiz

ortalama 13-15 yıl derler ev de bakılan kedi için ama ben yakın olarak 21 yıl ı gördüm bizim çevreden fakat duyduğum kadarıyla başkasının yalancısıyım 31 yaşında kedi varmış. Allah hepsine uzun ömür versin ama bir kedi insan hayatına göre bir yılda 5- 5.5 yıl büyüyormuş bu yüzden 10 yaş kedilere aaa artık yaşlanmış diyorlar.

guineapigela

16 veya 17