Kedimin Göbeği Çok Sarkık?

tippaa

Kedim yaklasik 1 yasinda. 8 aylikken kısırlaştırmasini yaptırdık ve suanda 6kg. Kisirlastirdiktan sonra birden kilo alimi olmadi normal ilerledi ama karninda fotoğraftaki gibi bir sarkma oluştu. Bu ciddi bir sorun olabilir mi yoksa kilosundan dolayi mi boyle acaba? Ne yapmam gerekiyor?

4 CEVAP

tippaa

Teşekkür ederim cevabınız için :) Dokundugumda da herhangi bir sey de gelmiyor zaten sadece sarkiklik var yine de asi zamanı gittigimde mutlaka soracağım ben de :)

Siz yine de her halükarda veterinerinize danışın ama ben hastalık olacağını sanmıyorum. Aynısı benim 9 aylık ve 5 kiloluk kedimde de var veterinere sormuştum veterinerimizin kedisinde de varmış, ne kadar hareket etseler de ev kedilerinde oluyor bu demişti. Özellikle kısırlaştırdıktan sonra daha da artabilirmiş. Sadece biraz tombişler yani :)

Bgisan

Bizde de var. Bi ismi vardı bunun ama unuttum. Çok normalmiş. Bazı kedilerde olabiliyormuş. Hoplayıp zıplarken rahat esneyebilsin diye imiş. Nette de bazı resimleri var.

LenaHanim

Ee türk kedisi :D