Kedi Ve Seyahat?

Merhaba arkadaşlar! Sizce uzun bir yyolculukta kedimi ne yapmalıyım. Kendi arabamla. Örneğin ( Ankara-Antalya veya Ankara-Mersin)

8 CEVAP

izmir_pet

Ben izmir ankara konaklamadan git gel yaptim kedimle. Yanlis hatielamiyosam 2gece 3gunduz sanirim yollardaydik. Ben arkada keddim kucagimda gittim, benzinlik kafelerde falan kedimle oturduk ciktkk gezdik, hicc sorun olmadii. Arabayla cok rahat gidip gelirsiniz. Onemli olan onceden arabaya alismasi

Ayse_naz_G

halamın kedisi vardı eşi arabayı sürüyoda oda yan koltukta oturuyodu kedileri arka koltukta açık birşekilde tuvaleti,maması vesaire hepsi açıkta kedi arabada geziyordu hatta bi ara zonguldak-adıyaman yaptık 14 kişiydik biz 12 kişi tek araba iken onlar 2 kişi 1 kedi gidiyorlardı hatta kavga ettik rahatı bozulur diyeymiş yani çok kişi gidecekseniz kedi bunalabilir :)

Poncik2016

Ben her yaz İstanbul-Çanakkale yolculuğu yapıyorum. Annem veya babam arabayı süruyor bende arkada kedimle uğraşıyorum. Mümkünse arabayı siz sürmeyin arkada onunla ilgilenen. Yani ben öyle yapıyorum

cok tesekkurler

Anonymus552223

Arabaysa iyi otobuste cok zor oluyor. Ama yine de kafesinden cikarmayin bence cok korkan bir kediyse, kaçarsa yakalayamazsiniz, panik yaptiginda sahibini de tanimiyor bazi kediler

seyahat için ihtyaçlar var suluk mama kabları ******* gibi sitelerde bu sitedede mevcut ben geçen sene bu siteden almıştım incele istersen https://www.*********.com/arama?q=seyahat&category=

Cooook sagolun bu arada neptunumu sahiplendirdim baska bir melek sahiplendim simdi