Kedim Kaçtı Kayboldu İlan Açabileceğim Sayfalar Önerebilir Misiniz?

ayse1310

DENİZLİ BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY TARAFINDA KAYBOLDU CEVAT AKŞİT YURDUNUN ORALARDA

22 CEVAP

SenanurKsl

Bulabildiniz mi kedinizi:/

Recai44

Kaybolduğu yer evinize yakinsa gelir. Bizim kedimizde bazen kaçıyor. Gün boyu falan bulamıyoruz. Ancak sessiz bir vakitte geliyor. Kediyi kendi başınıza bulmak çok zor . Bulunca da yakalamak zor . Sokakta oldukları için sahibinden bile ürküp kaçabiliyorlar. Kedinin gelince kapıda kalıp geri dönmemesi çok önemli. Ben bahçede kapıyı hafif açık birakip bahçede oturarak gelmesini bekliyordum. En sonunda da geliyordu .

guineapigela

Patibuldular.com
Kohayder
Petbul birsuru site var.

Ayse_naz_G

Pati buldular sitesine ekleyin çok üzüldüm çok şirinmiş :(

guineapigela

Patibuldular, haytap,hayvsev, kayipdostlar vb.

berkaycatak

Merhaba, Gören Duyan ekibi olarak her aşamada yanınızdayız. Kayıp kedinizi daha kolay ve daha kısa sürede bulabilmeniz için bir platform geliştirdik ve iki senedir hizmet veriyoruz. Size daha iyi yardımcı olabilmemiz için Gören Duyan'a kayıp kedi ilanı verebilir misiniz?

pistan32

Umudu kesmeyin.Özellikle evinizin yakınındaki çöp kenarlarına bakın.