Kedim Kaçtı Kayboldu İlan Açabileceğim Sayfalar Önerebilir Misiniz?

ayse1310

DENİZLİ BAĞBAŞI ZEYTİNKÖY TARAFINDA KAYBOLDU CEVAT AKŞİT YURDUNUN ORALARDA

22 CEVAP

ayse1310

Teşekkürler arkadaşlar çok şükür buldum kedimi korkmuş saklanmış sitenin içine. Bahçeye çıkamamış bile merdivenlerde dolaşmış bodruma girmiş sonra da korkusundan güvenlik kamerasından baktım şükür çıktı

minnoskoss_123

Bu siteler belki size yardımcı olur. Umarım en kısa zamanda gelir yuvasına:)

Anonymus552223

Benimki boyle kacti bir gun gunduz bulamadim ne kadar arasamda, gece aradim ortalik sakinlesince. O zaman cikti. Gunduz korkuyorlar saklaniyorlar

ayse1310

Kedimi burada soru sorduktan bir gün sonra buldum arkadaşlar ama siteye yeni girebildim. Bodruma saklanmış korkup. Teşekkürler cevaplarınız için :)

Anonymus552223

Cok sevindim buldugunuza, disarisini pek bilmeyen kediler cok uzaklasamiyor, bizimki de bodrumdan cikmisti. Aklinda bulunsun kedisini kaybedenlerin

mervesefa

Patibuldular.com a ilan verebilirsiniz

mervesefa

Patibuldular.com a ilan verebilirsiniz

ayse1310

İlan verdim de gören olur mu acaba ordan ya çok üzgünüm şuan elim ayağıma dolaştı herkes geri gelir falan diyo ama nasıl gelecek nasıl bulacak evi inanın kafamda bir sürü soru var

instagramda kedikrall sayfasi var oraya gonderin

Kediler kaybolduklarinda kumlarini disari birakin o kokuyla gelir bulur yaziyor her yerde ama ise yarar mi bilmiyorum insallah gelir cok uzuldum

Ve ilan cikartarak sokaklara yapistirabilirsiniz goren birisi olabilir

Betull_

Haysev haytap

Facebook sagim solum pisi instangramdada birsuru sayfa var ama aklımda yok

Cldkgkcs

Naptınız bi gelişme var mı.. İnşallah bulmuşsunuzdur