Yeni Mamasını Yemekte Güçlük Çekiyor

Poncik2016

Arkadaşlar merhaba. Kedim önceden bonacibo kullanıyordu ama çok kilo aldı o yüzden matissa kısır mamaya geçtim. Ama bonacibo nun taneleri büyüktü kırarak yiyordu. Şimdi ise taneler onun yarisi kadar falan direk yutuyor. İlk defa bu kadar küçük tane yiyor ondan mıdır bilmiyorum ama az yiyor . daha rahat yiyebilmesi için ne yapmalıyım?

2 CEVAP

Benim kedimde yemekte gucluk cekiyodu biraz su kattim sicak yas mama zannedip yiyordu hem mamada buyuyordu Deniyebilirsin

Poncik2016

Çok teşekkür ederimmmm