Kedi Bakmak

Kedisever79

Anket

Kolay
(27 oy)
Zor
(4 oy)
Toplam (31 oy)

Arkadaşlar kedi bakmak zor mu kolay mı

11 CEVAP

CheshireCat

Kolaydır :) çünkü kedi kendi kendine yetebilen bir hayvandir. Dışarı cikip gezdirmesi, litrelerce suyu degistirmesi, gürültüsü, kokusu yoktur. Tek zahmetli işi kumu değiştirmektir. Ve doğal olarak ilgi vs yede ihtiyaç duyar :)

karamrve

Tuvalet sorunu yok bir şeyi yok önünde maması suyu olduktan sonra size sadece ona yumulmak kalıyor :)

CheshireCat

Sağlıklı mamalarla besledikten sonra da tüy dökümü de olmaz. Olsada Bunu günlük iki dakika taramayla da kolayca halledebilirsin

Defne592

Çok kolay bende öyle saniyordum ama çok kolaymış

dduyguu

çok sık hasta olur mu? aylık masrafı nedir bende bunları merak ediyorum

Aycanur

dduyguu. Hanım. Kedi. Sık sık hasta olmaz. İyi bakıldığı sıcak yerde yattığı. Sürece hasta olmaz. Ama. Kedilerin. Aylik masrafı belli olmaz. Mesela benim kedime acayip derecede masraf oluyo. KKimin Olmaz. Msla tuvalet kumu. Sizinki Sık sık gidiyosa kum . Masrafı olur yani. Mama. Masrafıda olur. Yani. Eyer kediniz vitaminsizse ona viyamin alırken masraf edersiniz. Oyuncak. Alırken masraf edersiniz yani kısaca. Masraflı. Öyle diyim ben size. :-^

dduyguu

teşekkürler :)

orta bişiy inadını saymazsak kolay

Aycanur

Kolay ya. Kendi bakımının çoğunu yapıyo benimki.her türlü kendini temizliyo. ;-)

Aycanur

Bişey deyil. ;-))

ruzgar1122

ona ilgi göstermeniz lazım