Kediler Kıskanır Mı ?

Sokaktaki kedilerimden biri ile ilgileniyorum çünkü annesi yoktu . Fakat 2-3 gün annesi olmayan başka bir kediye baktım diye kıskanır gibi tavırlar yapmaya başladı ?

10 CEVAP

Hımm teşekkür ediyorum

krdln555

bilmem

Biraz kiskanoyolar yani paylasamiyolar ornegin babam işe giderken kedimide kucagimda goturuyorum babam beni operken pati atiyor simarik

guineapigela

Evet bazilari kiskanabiliyorlar

Leyl003

Evet kıskanabiliyorlar hatta başka bi kedi sevdiginizde sizi koklayıp sanki anlıyorlar.. bizimkisi bu durumda bazen trip atıyor da ordan biliyorum :))

Bugün bir kedinin fotosunu çekiyordum diğeri geldi onu çekince ilk çektiğim diğerine dalıyoduu

Beyzanurtzlk

Sokak kedimiz balkona atlıyor kedim onu severken görmüştü ve iki gün yemek yemedi oluyor öyle şeyler:D

iremdlgr

Gecen sene balkonda bir kedi bakiyordum ona yer yaptim hic ayrilmiyordu mahallede biraz dolasip geri gelirdi. Mahallede annesi ölmüş olan bir yavru bulmuşlar Ben de ona bakmak istedim fakat yavru kediyi balkonda gorur gormez huysuzlandi suratima bakip surekli miyavladi sanki konusur gibi Ben de kıskanmış olacagini dusunup yavruyu eve aldim aksam mama koymak icin disari ciktigimda yerinde yoktu dolastigini dusundum ama 2 gun gecti gelmedi herkese sordum etrafa ilan astım bir kisi bile aramadi sanirim onun evini yavruya verecegimi dusundu bana bakip soylendikten sonra çekti gitti... onu hala özlüyorum

Yaaa çok üzüldüm inşallah bulunur benimde bir kerim yaklaşılvbirbuçuk hafta kayboldu ama sonra geri geldi