Manisa Somadan Kedi Sahiplenmek İstiyorum Egitimli Kedi Varmi

Servet74

Manisa somadayim egitimli bir kedi ariyorum ona cok iyi bakacagimdan emin olabilirsiniz

6 CEVAP

smgbkrccc

Eğitimli kedi nasıl oluyor :))

izmir_pet

Egitimli derken? Ne egitimi?

Bgisan

Tuvalet eğitimidir bence

onurtemiz

Neden buraya yazıyorsun ? Bu sitenin zaten yuva arayanlar bölümü var bir zahmet oraya tıklayıp bakabilirsin yani

Eğer tuvalet eğitimli istiyorsanız bütün kediler doğuştan öyledir zaten bizim verdiğimiz bi eğitim yok. Siparisinize uygun kedimiz yok maalesef

Anonymus552223

İzmirde bir kedi sahiplendirmeye calisiyordy geçen biri kimdi o? Cansumezza mi? İzmir manisa yakin. Ve egitim konusunda kumu gosterdigin anda pek birseye gerek kalmiyor genelde, tuvaletini ogreniyorlar hemen