Kedimin Cinsi Hakkında Fikri Olan Var Mı Acaba ?

Eliifsngl

Anket

British
(8 oy)
British melez
(14 oy)
Hiçbiri
(2 oy)
Toplam (24 oy)

Sahiplendim kendisini bir arkadasım vasıtasıyla, bir kaç veteriner hekim british olduğunu söyledi.

7 CEVAP

Cansumuezza

cinsini bilmemde o pofiidik yanakları yerime ısırın :Dd ama british melez bence :)

minnoskoss_123

British ve Bombay melezi olsa gerek:)

Eliifsngl

Bombay olsa biraz daha hırçın olur diye düşünüyorum :) çok çok çok uslu

bappatan

Bu kesinlikle bir Scottish Streight yani scottish lerin dik kulaklısı. (Bir tarafı British demek oluyor bu) Gözlerden kendini ele veriyor pisicik. Bombay olma ihtimali 0 :)

LIGHTNING

her siyah kedi bombay değildir, Türkiye'de sokaklarda bombay, russian blue, norwegian forest olmadığını net olarak söyleyebilirim :)

gozdeyilmaz

ayy bu benim minnoşun kardeşi heraldee

Duman_1

British straight yada shorthair