Kedim Kısırlaştı Ama Hâlâ Çok Miyavlıyor

Mollysum

Merhabalar , erkek kedim Mecnun bir hafta önce kısırlaştırıldı ben sakinleşmesi ve eski haline dönmesini beklerken daha da kötü oldu geceleri çok miyavlıyor uyumuyor, balkondan içeriye zorla alıyorum sürekli kapı tırmalıyor sizce bu durum geçer mi ? Kızgınlık evresinden huy edinmiş olmasından korkuyorum

1 CEVAP

Benimkide öyleydi henüz vucudunda testesteron olduğu için öyle bağırıyor yakında bagirmaz merak etmeyin :)