Ben Bu Barınak Bağışında Bulunmak İstiyorum Ama Nasıl Emin Olacağım

BADI

barınaklara emin olabilir miyim

10 CEVAP

Demetcinar

İnstagramda hipder ve haytap var onları inceleyebilirsiniz güvenilir dernekler

izmir_pet

Mama alip barinaklara vermeniz en guzeli. Para verirseniz buyuk ihtimal ceplerine atarlar

Gozdetemizel

Barinak harici yapmak istersenizde patifood var.onlarinda baya ihtiyaci oluyor zaten onlara para degil mama ve kum gonderebiliyosunuz

Anonymus552223

Kurtköy patileri bir de haytapnfalan var benim bildigim guvenilir. Sakin belediyeye falan vermeyin hicbisey. Hem bakmiyorlar hem de para nereye gider belli degil

bu sitede bağış yöntemleri var galiba tercih edebilirsiniz güvenilir yıllardır takıp edıyorum

Kendiniz mama alıp barınaklara ziyarete gidebilirsiniz hem izin verirlerse kendi ellerinizle beslersiniz yediklerinden emin olursunuz

Demetcinar

İnstagramda hipder ve haytap var onları inceleyebilirsiniz güvenilir dernekler

pyagmurs

barınaklara sadece para bağışı yapma gibi bir durum gerekmiyor. aksine manevi yardımlar da oldukça etkili. bazen kermesler için bile yardım etmek onlara çok yarar sağlıyor. barınaklara yardım etmenin yollarıyla alakalı yazıyla karşılaştım. dilersen inceleyebilirsin.

minnoskoss_123

Ormanmama diye bir site var oradan araştırın. Biz okulca birsürü bağış yaptık. Umutlu Patiler gibi yerler var bir araştırın.

minnoskoss_123

Haytap gibi yerlere çok bağış yapmayın çünkü sonuçta herkes bu kuruluşları biliyor ve yeterince bağış yapıyorlar. Siz bence biraz daha az bilinen yerlere bağış yapın ki oralardaki hayvanlarında durumu iyi olsun.