Hassas Sindirim Sistemi İçin Kedi Mamaları?

yaseminece

9 aylık kedim hassas sindirim sistemine sahip.Maması değiştirilecek alerjik bir bünyeye sahip olduğu anlaşıldı aynı zamanda.Mama olarak ne önerirsiniz?Royal Canin,Hill's,ProPlan dışında.

4 CEVAP

zuhall

Vetlife ultrahypo da var ama yalnizca eczanelerden bulabilirsiniz.

zuhall

Petcurean Go Sensıvıty Shıne
daha uygun fiyatli sanabelle sensitive

Eger hassas olmasi disinda baska sindirim sistemi problemleri varsa gastroenterik mama kullanmaniz gerekir.

yaseminece

Yok hayır,başka herhangi bir problemi yok.Veteriner hassas sindirim için olan mamalardan kullanırsanız yeterli dedi.Tavuklu da olmaması gerekiyor.Petcurean all life stages değil mi?Kızım 9 aylık da.

Eliifsngl

Vetlife deneyin derim probleminize göre çeşitleri var hekime danışın yönlendirecektir