Acil!!

riuhole

Gazi Üniversitesi Gazi'nin Patileri toplulugu olarak kampüs canlarımızdan bir tanesinin acil geçici yuvaya ihtiyacı var toparlanana kadar. Kısırlaştırma ve ağız tedavisi (diş eti iltihabı) boyunca ona bakabilecek bir gönüllü arıyoruz. (Mama ve kum masrafları karşılanacaktır.)
Ankara
İletişim; 05541280426

1 CEVAP

guineapigela

Tuh ankarada yasamiyorum ama siksik gidiyorum gittigmdede 2,3 gun kaliyorum daha fazla kalsam kesinlikle alirdim yavrucagi gecmisler olsun ...