Denizli'de Kedi İçin Ücretsiz Kısırlaştırma Yapan Bir Yer?

Minnakpatipuki

Merhaba. Denizli de evcil hayvanlar(kedi) icin ücretsiz kısırlaştırma yapan bir yer var mi? Varsa nerede ve güvenilir mi ? Bilgisi tecrubesi olan beni aydınlatabilir mi ? Kendi veterinerim 200 lira fiyat biçti ogrenci icin biraz fazla :(

6 CEVAP

Xloadwa

Doktorunuzun adını verir misiniz??

Anonymus552223

200 lira normal bence, heryere de yaptirmayin mikrop kapmasin, bir sekilde biriktireceksiniz veya bagis toplayin etrafinizdan

Sudeckmkc

200 çok iyi bir fiyat ben kedilerimi 300 350tlden kısırlaştırdım ve o da sürekli gittiğimiz ve öğrenci olduğumuz için veteriner hekimimizin indirim yapması sayesinde. Emin olmadığım bilmediğim yerde bedava da yapsalar hatta üstüne para da verseler çocuklarımı ameliyat ettirmezdim. Sonradan operasyona bağlı bir sorun yaşamamak adına bildiğiniz güvendiğiniz bir yerde paraya kıyıp ameliyat ettirmenizi öneririm

BalliBadem

Belediye ücretsiz yapıyor ben öyle yaptırdım

yck

Denizli hayvan Hastanesine sordunuzmu

Minnakpatipuki

@Yck hayir sormadim. Güvenilir midir?