Maalesef Hayatini Kaybetti Bulutum....

guineapigela

Biliyorsunudur belki tumoru vardi guineapigim ameliyata girdi cikamaz diye dusunduk ama cikti.Ve 2 haffta falan sonra dengede duramadi surekli yana dustu. Kriz gecirdi apar topar veterinerime goturdum biraz serum.verdiler ve o gun oldu yasadigi seyler ameliyat,tumor, onum bunyesi kaldiramamis zatem yasliymis oyle dediler.maalesef petshoptan almistim ama omu aldigmda bilmiyordum petshoplardan hayvan alinmamasi gerektivini 6 yil onceydi... Onu cok ozledim.nasil bir his bilenler vardir ama gercekten kimse yasamasin tipki evlat acisi gercektwn hicbi farki yok onu soranlara merak edenlere cok minnettarim....

8 CEVAP

Busragokcen

Çok üzüldüm. Başınız sağ olsun

Ayse_naz_G

miadını doldurmuş ortalama 5-6 yıl yaşıyorlar tümör olmasaydı biraz yaşar yine ölürdü amacım sizi üzmek değil çok üzücü bir durum hiç yaşamadım ama insanın hayvanını kaybetmesi düşüncesi bile insanı kötü yapıyor,umarım diğer hayvanlarınızın uzun ömürleri olur..:(

Ayse_naz_G

benimde vehbim öldü :(:(:(

Poncik2016

Ne desem bilemedim. :( Başınız sağolsun

z-liyya

:((((

minnoskoss_123

Çok geçmiş olsun:((((((

guineapigela

Tesekkur ederim mesajlar icin

Kimglenn

Benimde 7 yıllık kuşum ölmüştü nasıl bir his biliyorum.Başınız sağ olsun :'(