Köpeğim Çok Üzgün Ne Yapabilirim

AleynaK

Merhaba köpeğim king charles cinsi. karşı komşumla çok iyi anlaşıyordu ama Cuma günü taşındılar ve bunu farkettı köpeğim resmen depresyonda obez normalde ama yemek bile yemiyor devamlı yatıyor melül melül bakıyor oyun oynamıyor ne yapmam gerekiyor ne olur bana yardımcı olun

2 CEVAP

Heathcliff

Hiç bir şey olmamış gibi yapın köpek gitmeden önceki rutinden şaşmayın olumsuz enerjinizle köpeğinizi etkilemeyin.Onun dışında sağlık sorunu da olabilir gözlemleyin köpeğinizi

AleynaK

Çok teşekkür ederim tavsiyeniz için