Güvenli Alışveriş

Emrondre

Herkese iyi geceler ben bir site buldum yeni açılmışm k ve güvenilir sizinde bundan yararlanmanızı istedim.

www. bucalemoon.com nd mama baya uygun haberiniz olsun nd düşük tahıllı on kilosu 324,30tl

4 CEVAP

Ben en son kampanya yakalayıp 316 tl ye almıştım 10 kg tahılsız kuzu etli n&d yi. 10kg n&d mamalarda tahılsız ve düşük tahıllı mamaların ambalajları aynı sadece üzerinde sticker var hangisi olduğunu gösteren. O yüzden ben 10 kg mama alırken aldığım siteye dikkat ederim güvenilir olması gerek benim için

LenaHanim

Her yerde aynı :D

Faytekin

Benim petshop arkadas 280 e veriyor,Kadıköy civarinda olan varsa yardimci olabilirim

Emrondre

Ben hiç bir sıkıntı yaşamadım ilk önce az sipariş verdim sonra on kiloluk hem son kullanma tarihi , hem korgosunda hiç bir sıkıntı yaşamadım çok ilgililer , sizlerde yararlanın istedim güvenli alışveriş önemli hem de tazelik...