Demir Eksikliği Ve Kansızlık

Zoovital mi daha iyidir gimcat mi gimcat kullandık ama zoovitali yemez diye korkuyorum fiyatı da uygun geldi. Kedim de demir eksikliği var dün akşam kumunu yemeye başladı bugün götürdük hap verdiler evde vitalicat macun var ama hiç sevmiyor :/

6 CEVAP

Çok teşekkürler :)

Bgisan

Ben ferrum veriyorum dr u verdi. Çok aşırı kansızlığı vardı

O vitalicat i de annem almış ben yanında olsaydım aldırmazdım. Ferrum dediginizi googlede bulamadım şey yapsam birşey olmaz herhalde macunu siringaya çekip biraz suyla karistiricam tabi öyle vermeyi dusunuyorum

Bgisan

Ferrum Demir ilacı insanlar için. Bebeklere de veriliyor. Günde 3 damla veriyorum. Pahalı bişey değil eczaneden alabilirsiniz.

Şırıngayla da olur verebilirsiniz

Hapları var şimdi onlar onermedigi için bende kullanmiyim ya

Bgisan

Aklında bulunsun. 2,5 aydır kullanıyoruz değerleri normale yakınlaştı.

Bir daha gittiğinde dr a danışırsın. Geçmiş olsun.