Kedim Haftada Bir Kusuyor

Busedndn

9 aylık bir kedim var , üç günde bir 3-4 cm malt macunu veriyorum ama haftada bir kusması hala devam ediyor ne yapmam gerekir

4 CEVAP

Ulku_Pera

Benim kedim de belli aralıklarla kusma şikayetimiz vardı yapılan tetkikler sonucu mide gastiriti olduğu anlaşıldı Ve kullandığımız mamayı değiştirdiler ve bir ay kadar ilaç kullandık. Sizin kedinizinde midesi hassas olabilir biz şuan Hilss İD mamasını kullanıyoruz. Size tavsiyem bir kan tahlili ve ultrosyon sonucuna göre bir Yol izlemeniz

Busedndn

Tamamdır teşekkür ederim

Busedndn

Biz de nd tahılsız mama kullanıyoruz

guineapigela

Mide sorunu olabilir bence gastrit diye dusunuyorum.bi vrte goturun bence