Çok Fazla Miyavlıyor

Latife

Kedim 2 yaşında kısır daha önce 2 kedim vardı birini sahiplendirdim 5 gün önce o günden sonra hiç durmadan miyavliyor hiç yatmıyor sürekli bir şeyler istiyor gibi veterinere götürdüm hiç bir problemi yok dedi ama şuan bile hiç durmadan miyavliyor çok üzülüyorum o böyle yaptıkça. Daha önce yaşamış olan var mı bu durumu

9 CEVAP

Cansumuezza

yani zaten nasıl "verdiniz" ki insanın evladı gibi oluyor. yeni kediye alışması daha zor olabilir ama siz bilirsiniz tabi

Gamzessven

En yakın arkadaşımı kaybetmiş gibi hissettim. Eski kediyi getirin :(

busbar

Merhaba ayni sorunu bende eşim askerdeyken yaşadim kedimiz çok fazla miyavladi isten dondum oyun oynadim susmadi , geceleri bir ay boyunca uyumadi oyun oynatmaya calistim oynamadi surekli miyavladi veterinerle görüstüm hic birsekilde hasta olmadigini söyledi kedilerin degisikliklere alisamadigini söyledi bir ay boyunca ne zaman susucak biyeri mi agriyo diye dusünup durdum ve sonucta eşim geldiginde normale döndü yani belki diger kedinizi ariyordur ve buna alisamamis olabilir dedigim gibi esim askerden gelene kadar uyumadim :( malesef

Cansumuezza

diğer kediyi arıyordur tabiikide. yalnız olmakla iki kedi olmak bir mi. geri alma ihtimaliniz yok mu ?

Anonymus552223

Yeni kediye alisamayabilir. Hazir alismisken ve bakma imkaniniz da varken vermekle cok buyuk hata etmissiniz.

aysegunerr

Ben de başta 2 kediye bakıyordum birini sahiplendirdim. Daha sonra diğer kedim sürekli miyavlamaya başladı. Hiç yemek yemiyordu elimde bir iki mama anca yiyordu ve her yeri ısırmaya başladı, karton kağıt falan yiyordu ve baya saldırganlaştı.

Sokakta yavru bir kedi buldum sürekli bakacak biri bulana kadar bir süre bakmayı düşünüyordum ama büyük kedim sakinleşti hemen alıştı. Ben maddi olarak biraz zorlanıyorum ve her yer tüy ama ikisi birlikte çok mutlu ^^'

Latife

Bu gidişle geri almaya çalışacam olmazsa yeni bir kedi getirecem. Son zamanlarda hiç anlasamıyorlardı o yüzden vereyim dedim de hata yaptım sanırım

Latife

Bakma imkanım çok yoktu açıkçası evde yalnız yaşamıyorum ablam sorun çıkarıyordu sürekli bir şey kirdiklari için hep kavga halindeydiler o yüzden artık sorun oluyordu

Latife

Havalar kötü yoksa arada dışarı çıkıyor biraz stres atıyor bir de anti stres macunu istedim umarım bi etkisi olur