Bebek Kedi Raw Beslenme

NehirC

1 aylık kedim anne sütü içiyor ama yavaş yavaş mama vermeye de başlayacağım. Raw for us'tan raw mama vermek istiyorum. Sizce uygun olur mu 1 aylık bir yavru için? Raw beslenme yapan ya da konu hakkında bilgi sahibi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. :)

4 CEVAP

srplzngl

uygun olur tabii ama bence 2. aya biraz daha yaklasmasini bekleyin yavas yavas baslamak icin, en erken 2,5 aylikken sutu tamamen birakmasi daha saglikli olur diye dusunuyorum.
raw for us' a mail yoluyla ulasirsaniz miktar, gecis vs. konularinda kendi mamalarina gore daha detayli yardimci olurlar diye dusunuyorum :)

Anonymus552223

Bizim bebekler ne bulsa yiyordu,annelerini de emiyorlardi. Topac gibiydiler. Burada onemli olan, baktiniz kakasinda ishallesme var bir daha o seyi vermeyeceksiniz

NehirC

2,5 hatta 3 aylık olana kadar emecek zaten. :) Cevaplar için gerçekten çok teşekkür ederim. Haklısınız, en iyisi mail yoluyla bilgi alayım.

NehirC

Güncel*