Uygun Fiyatlı Kedi Kısırlaştırma

burlo

kedimi kısırlaştıracağım. yakın zamanda erkek kedi kısırlaştırma işlemi yaptıran var mı? uygun fiyatlı veteriner tavsiyelerinizi bekliyorum. konum istanbul anadolu yakası

9 CEVAP

Faytekin

Bende anadolu yakasinda arastirdim ve yaptirdim en uygun fiyati Suadiye de Dr.House veteriner kliniği verdi, erkek için 400 dişi için 600 tl,cok da iyi ve ilgili bir veteriner saolsunlar her konuda yardimci oldular,hicbir problem yasamadan atlattik iki kedimi de gayet temiz ve basarili gecti, diger yerler genel olarak erkek için 500-600 falan denildi hep dişi için de 800-900 falan herkes tuttturabildigine.

minnoskoss_123

300₺ civarı oluyor genelde. Kolay bir operasyon. Özellikle de İstanbul’da:D

HuriyeAysu

istanbulda 300 tl civarı imkansız gibi duruyor en uygun 500 civarına bulmuştum dişi bu arada kedim genelde 800 900 civarı fiyat verdiler fatih hayvan hastanesi var en uygun karşıda oda 280 istiyor düşünün niye böyle fiyatlar anlayamadım :)) geçen sene 400 iken hemde

Bktplt

Büyük şehirde yaşamanın kötü yönleri gerçekten bu miktarlar bi öğrenci için çok zor ben küçük bi yerde yaşıyorum 2 hafta oluyo 140₺ kısırlaştırdım bu fiyatları görünce bu kadar küçük operasyon için açıkca çok şaşırıyorum

burlo

kadıköydeki bir veteriner ile görüstüm 400tl fiyat verdi. ilgisi ve verdiği bilgiler içimi rahatlattı. 1hafta sonrası için anlaştık. teşekkür ederim yorumlarınız için.

Cosima7

Nerde kısırlastırdinız

smgbkrccc

Bende kendi veterinerime sormuştum dişi kedi kısırlaştırma fiyatını 750 demişti. Fatih’te 280 lira. Bir öğrenci için 750 gerçekten çok büyük bir para.

Bir çoğu fatih veteriner yazmış. Aradım ve 400 tl dedi. Bir yılda bu kadar fiyat artışı hiç normal değil.

zaparaza

gercekten cok pahali ben en uygun 550 tl ye yaptirabildim