Kedi İle Araba Yolculuğu

Busemeawww

Benim kedimi kesinlikle ne taşıma çantasına ne de arabaya bindiremiyoruz taşıma çantasına koyduktan sonra ağlıyor arabaya bindirirken bizi Tırmalıyor yani veterinere giderken en yakın veterinere tasmayla yürüyerek götürüyoruz acaba bunun hakkında bilgisi olan var mı? Not: kedim benden önceki sahibinden şiddet görmüş bunun yüzünden olabilir mi?

3 CEVAP

Cansumuezza

ah kuzucuk ah.. şiddet gören çocuklar daha hassas oluyor. Allah belasını versin yapanında.@izmirpetin dedikleri doğru bu şekilde alışır ama zaman gerek üstüne gitmeyin

izmir_pet

Tasima sepetinden her kedi korkar. İlgisi olsa da olmasa da once onu benimsemesi gerek. Salona kapagi acik koyun sepetini girip ciksin benimsesin ve mamasinida icerisinde verin bazen, zarar gelmicegini de ogrensin. Biraz alisinca sepetine kapatip odadan odaya gezdirin kisa kisa. Bundan sonra sokaga cikarin sepetiyle. Bu asamalarla cok kolay alisicak

Busemeawww

Teşekkürler deneyeceğim