Kedimin Poposuna Yakın Bir Yerde Yara Farkettim

Patili80

Arkadaşlar merhaba kedimin poposuna yakın bir yerde yara farkettim az önce sanki birşey ısırmış da orayı koparıp almış veterineri aradım sabah götürecem ana acaba kötü olur mu sabaha kadar evde patikon falan sürsem mi hareketlerinde falan öyle durgunluk falanda yok sabaha kadar yapabileceğim birşey var mı bildiğiniz??

1 CEVAP

minnoskoss_123

Foto var mı? Belki görürsem daha çok yardımcı olabilirim. Bu arada geçmiş olsun:(