Köpeğimin Irkı Ne

Murat2000

Köpeğimi Çapar kangal olarak sahiplendim parayla sizce doğrumu?

5 CEVAP

Heathcliff

Kangal geni olduğu kesin kangal + koy/kırçıllı bir çoban köpeği ile çiftleşmesi muhtemelen güzel bir köpek para vermeye değer

Murat2000

Yani diyorsunuz ki orijinal Çapar değil

Heathcliff

Öyledir muhtemelen çok benziyor ama kesin demek zor bu ırkların Türkiye deki uzmanları bile çok kez görüş ayrılığına girebiliyor köpekler konusunda

Tam bir Çapar hemde koca kafalilardan bunların bide tilki kafalısı var.

Murat2000

Bende oyle düşünüyorum ve cok cabuk buyudu masallah