Kedim Arka Ayakları Tutmuyor Gibi,Yürürken Dengesini Kaybediyor...

Ercu02

kedim arka ayakları tutmuyor gibi,yürürken dengesini kaybediyor, röntgen çekildi hiçbir sorun görünmüyor, sinirsel bir durum olabilir mi?Ankaradayım, veterinerler tam bilgi veremiyor, nereye gitmeliyim?

2 CEVAP

Çok geçmiş olsun. Ateşi yüksek mi? yüksek ateş varsa bu sorun olabiliyor

onuralpp

Benim kedimdede aynı sorun var veterinerler birşey yok diyor ama giderek kötüleşiyor hayvan Ercu02 siz çözebildinizmi? geçmiş olsun.