Merhabalar Kopegimin İrki/Cinsi Nedir ?

Abisat5

Merhabalar kopegim Kafi 5 aylik bir kopek.Irkı nedir?

5 CEVAP

Heathcliff

Düz kırma sokak köpeği belki onlarca ırkın geni vardır içinde tüy yapısı Labrador a kafası Golden a benziyor ama atalarında hiç golden-labrador olmamış da olabilir.Güzel köpek fakat bir yeri korumak zorunlu değilse köpekleri bir yere bağlayarak bakmak çok yanlış bir şey,köpekleri çok mutsuz eden bir şey bu şekilde köpek bakmıyorsunuz ona eziyet ediyorsunuz bağlamak yerine https://i.hizliresim.com/7ad04P.jpg şu şekil bir alanda bakıp günde 1,5 saat yürütüp oynatırsanız çok çok daha mutlu bir köpek olur

Ayse_naz_G

rengi aspin, kafa yapısı pitbull,vücut yapısı golden'a benziyor

Ayşenaz olacaktı oto çeviri müdahale etmiş :D

guineapigela

Sokak kopegi kirma.

Ayşenur hanım yanlış anlamayın sizi kötülemek amacı ile söylemiyorum ancak kafa yapısı kesinlikle pitbull değil bende var o yüzde biliyorum kafa yapısı daha çok geniş omuz golden türüne benziyor.