İç Parazit

karabiberasi

Merhaba arkadaşlar. Sizce iç parazit uygulamasını aşı olarak mı yoksa hap olarak mı yapmalıyız? hangisi daha zararsız ve etkilidir? biz bugüne kadar hep aşı yaptırdık ama duyduklarım yüzünden kafam karıştı. Siz hangisini önerirsiniz?

5 CEVAP

Gozdetemizel

İlk ic paraziti agizdan likit,ikinciyi tablet yutturdu.sebebini sordugumda 1000gram alti yavrulara likit,1000gram ustundekilere tablet olarak uyguladiklarini acikladi.

karabiberasi

*kedi ve köpekler için

Eliifsngl

Kilosuna göre ayarlanmalı tabletsede genelde çeyreğini veriyorlar yavru kediye

Ecerana

Gozdetemizel e katılıyorum bizim veterinerimiz de öyle yaptı büyük kedilere hap şeklinde uygulanıyor

Ayse_naz_G

köpekler için bize hem hap hemde aşı verdiler