Sahiplenme

beyazblack

Merhabalar herkese
ben burda ilan veren insanlara seslenmek istedim eğer bir kişi bir canlıyı parayla almak yerine sahiplenmek istiyorsa ve size ıyi kötü bir mesaj atıyorsa uygun bir dilde yok yada var demeyi öğrenin hadi onu geçtim.ahlaken saygıdan yazılan size normal yazıya cevap verin bukadar basit şeyler için köpeğe para verip almaya yitiyorsunuz insanları.sahiplenme güzel birseydir bunları insanlara zorlaştırmayın kötü niyetli varsa bakin görün hukuki cezasını verin verdirin.su bir ay içerisinde iki kişiye yazdım ve kaale alıp cevap vermediler madem öyle burda yada bunun gibi güzel emekler harcanıp kurulan sitelerde ilan neden açılıyor anlamak cidden zor.lütfen insanları saygı çerçevesinde kalacak şekilde cevap verin vermicekseniz burda o canlı için ölecekmiş gibi sahte yazılar yazıp insanları oyalamayın saygılar...

5 CEVAP

Ponponmavis

Doğru

Anonymus552223

Eski ilanlari kaldirmiyorlar bazen. Bir de bi ilan acip takibini yapmiyorlar. Benim iki ilanim var hergun burdayim. İnsallah bulabilirsiniz icinize sinen köpecik

Anonymus552223

Simdi bulamazsaniz da yakinda yavrulama mevsimi, heryer yavru kopek dolacak.

guineapigela

Evt dogru

beyazblack

Sorun aslında yavru yada büyük olmasindan ziyade madem niyetin yok burda ne.isin var yada neden telefon yaziyorsun insanda bir saygı olmalı öncelikle tsk ederim yinede bilgi için