Başım Belada

Ulku_Pera

Sözde bütün veterinerler hayvan sever kiminle iletişime geçtiysem kimse bana yardımcı olmadı :( Şuan maddi olarak berbat bir durumda olduğum için kuzumu evladımı veterinere götüremiyorum. Kimse ödemesini daha sonra yapmamı kabul de etmiyor. Çok üzgünüm gerçekten. O yüzden bu soruyu burdan çözmeye çalışıyorum.
Şimdi de bir kaç gündür peranın ağzında böle sıvılar geliyor. Eskiye göre az yiyor. Ama tuvaletini düzenli yapıyor onda sıkıntı Yok.
Bu ne den olabilir kendi veterinerinizden ya da kendiniz biliyorsanız lütfen yardımcı olurmusunuz:(

8 CEVAP

Gidip petshoplardan bu tür genetiğiyle oynanmış hayvanlar aldığınız sürece bu hayvanların satısi durmayacak ve gittikçe artacak zaten yapı olarak da sokak kedilerinden çok daha dayanıksız olan bu hayvanlar onlardan kesinlikle daha üstün değil.

Cansumuezza

güncel • arkadaşlar bilenler yardımcı olabilir mi

holyrana

ağızda koku, diş etlerinde çatlama, ağzını kaşıma belirtileri de var mı

Faytekin

Salya akitiyor galiba ateşi falan cıkmış olabilir

MissClouseau

Fazla salya gibi gayet. Diş/diş eti hastalığından olabilir. Mide bulantısından da olabilir ama mide bulantısı belirtidir malum. Mide bulantısına ne neden oluyor test(ler) yapılıp sonucuna bakmadan veteriner de teşhis koyamaz.

Fazla çiğnemesini gerektirmeyecek, midesini de yormayacak gıdalar vermeyi deneyin haşlanmış ince kıyılmış tavuk/yağsız ton balığı gibi. Günde 1-2 yemek kaşığı yoğurt da deneyebilirsiniz.

Arkadaşım beslemeyin şu hayvanları ya!!!

Ulku_Pera

Herkeze teşekkürler

Kediboncuk

Benim veteeinlerim paramız kalmayınca veya yetmeyince daha sonra veriyoruz bu veterinler antalya muratpaşada adı okay veterinler