Normal Mi?

Anonymus813797

Arkadaşlar sokaktan sahiplendiğim bir kedicik vardı. 6-7 aylık erkek. Gripliydi iyileştik sonunda çok şükür. Şuan çok nadir hapşurması dışında bir sorunumuz yok. Dün tüy topu buldum. Bugünse yeni birtane daha buldum. Malt macununu sevmedi yoğurdu da zorla yediriyoruz. Benim kendi beslediğim kedim bile bu tüylerden hiç çıkarmadı. Rahatsız falan olabilir mi yoksa tüyleri öteki kedime nazaran daha kabarık olduğu için mi? Birde sürekli üstümüze patilerini bastırma huyu var. Bunu yaparken ister istemez tırnaklerını geçiriyor şapşik. İki haftadır sağlam kıyafet bırakmadı şapşik :) bunun için me yapabilirzi bir yolu yok mu? Şuan bunları yazarken bile üstümü çekiştiriyor :)

17 CEVAP

Anonymus813797

Sadece tek seferlik yıkamayı düşünüyorum çünkü sokağa terkeden kişi yıkadı mı yukamadı mı bilmiyorum. Ayrıca ona doya doya saılıp öpebilmem için bu şart :D

Anonymus813797

Güncel