Barınaktan Alınan Golden

Deryamnue

Bugün ilk defa burada açılan barınağa gittim normalde çok uysal olan golden cinsi bir köpek vardı ve sürekli havlıyordu görevliye sorduğumda özgürlüğe alışmış olduğunu kafeste durduğu için havladığını söyledi. Onu severken sesini bile çıkarmadı onu sahiplenmeyi düşünüyorum ama davranışları evde ne şekilde olur özgürlüğüne düşkün dedikleri için bilmiyorum siz ne dersin

3 CEVAP

Robin

kafeste kaldığı için öyledir yoksa bir sorun çıkartmaz merak etmeyin 1 haftada size hızlıca alışır.

ALICE

Köpekler dünyada bir insana en rahat uyum sağlayabilen,güvenebilen,sevebilen hayvanlardır.Onu almanız hem onu mutlu edecektir hem sizi.Size kolaylıkla alışacağını düşünüyorum.

zcerenoktay

Kopegin psikolojisi cok onemli. Onceden neler yasadigini ona nasil davranildigini bilmiyorsunuz. Sahiplendiginizde evdeki davranislarina gore ozveride bulunmali ve ona zaman tanimalisiniz.