Kedim Ve Kopek

Kedim var 1 yasında eve kopek almayı dusunuyorum nasıl bir kopek almalıyım kaniş dusunuyorum fakat tuylerı cok uzun pire ve kene sorunsalı sizler ne dusunyosunuz kene ve pireler hakında ve kediyle anlasan kopekler oneri alabılırmiyim

5 CEVAP

guineapigela

Kanis cinsi kopeklerin genellikle basta hayvanlarla gecim sikintisi olmaz

MissClouseau

Hiç belli olmaz. Her şey cins değil sonuçta. Bence evde bir hayvanı olup ikinci bir hayvan sahiplenmek isteyenler için en iyi seçenek "geçici yuva" olarak bir köpek alın, hayvan dernekleri arıyor geçici yuvalar, sosyal medyada görebilirsiniz. Kedinizle anlaşırlarsa, ne ala. Anlaşamazlarsa zaten geçici yuva olduğunuz için bir başkası sahiplenince problem çözülmüş olur.

MissClouseau

Hiç belli olmaz. Her şey cins değil sonuçta. Bence evde bir hayvanı olup ikinci bir hayvan sahiplenmek isteyenler için en iyi seçenek "geçici yuva" olarak bir köpek alın, hayvan dernekleri arıyor geçici yuvalar, sosyal medyada görebilirsiniz. Kedinizle anlaşırlarsa, ne ala. Anlaşamazlarsa zaten geçici yuva olduğunuz için bir başkası sahiplenince problem çözülmüş olur.

guineapigela

Kediyle anlasan kipeklere ornek vermek gerekirse;chihuhahuha,golden,pomeraninan vb..

Ya benım evime gecici olarak gelmesini istemiyorum Bı hayvanın hep kalıcı yada hıc cunku ben asırı baglanıyorum kedimle sorun olsa bile zamanla alıstirmaya calısıcam uyumlu Bı ırk arıyorum sadeece