Kedi Kalp Ve Akciğer Röntgeni Pahalı Oluyor Mu?

Kedim 6 aylık bugün hani insanlar ağladıktan sonra istemsizce iç çeker ya hızlı hızlı. O şekilde nefes aldı yaklaşık 5-10 saniye kadar sürdü. Vetmate uygulamasında veterinere sordum. Hareketi tekrarlarsa kalp ve akciğer röntgeni çektirmemi söyledi. Eğer pahalı birşeyse ailemden para isteyeceğim. Fiyatı ne kadardır bileniniz var mi ?

3 CEVAP

Cansumuezza

fiyatlara şehrinizin veteriner alt sınır ücretlerinden bakabilirsiniz internetten

Cansumuezza

belki öksürmüştür geçen benimkide öyle oldu baya korktum. özel kliniğe götürürseniz evet biraz para gerekiyor ama fakülte varsa oraya götürmeniz daha iyi olur teşhis açısından da

Tamam teşekkür ederim