Merhaba Bu Kedinin Irkı Ne Acaba Bulamadım

Ardadem1999

Yazarsanız sevinirim

9 CEVAP

Bidi_Cakil

Normal tekir. Muhtemelen anne veya baba genlerinde uzun tüylülük varmış.

Cansumuezza

uzun tüylü tekir,norveç orman kedisi diyenler olacaktır siz onlara aldırmayın :))

buRcc

Tekir kedisi kafasındaki m şekline benzer iz bunu gösteriyor

minnoskoss_123

Norveç Orman Kedisi melezi olma ihtimali çok düşük. Bu kedi %100 tekir.

LIGHTNING

Ülkemizde sokakta norveç orman olma ihtimali 0

Ardadem1999

Teşekkür ederim

Ardadem1999

Teşekkür ederim

Ardadem1999

Evet dikkatli bakınca m işareti var bide dikkat ederseniz yüz çevresinde de kalp var

Ardadem1999

Evet dikkatli bakınca m işareti var bide dikkat ederseniz yüz çevresinde de kalp var