Aglama Sorunsali

guineapigela

Merhabar. yavru kopegim var.Ben gunun 3,4 saati evde yokum. Kopegimse cok agliyormus.Komsum dedi bende mrk ettim. Evden cikarmcikmaz kapinin onunde birax bekledim.haklilarmis agliyordu. Mamasi var suyu var cani sikiliyor desem oyuncagi var. Birsuru..Yalniz kalmayi sevmedigini ogrendim bu vesileyle.. hergun gelip 4 ssat evde duracak kimse olmaz.Komsulardan sikayet gelecegi kesin biyle giderse pekte hyvn sever degiller acikcasi sesten asiri rahatisz olup ona bile zarar verebilme ihtimalinden korktum hem... Aglamamasi icin.ne yapmaliyim .kope
gi boylw yapan varmi?Nasil astiniz. Beni bilgilendirin lutfen

2 CEVAP

guineapigela

Tesekkurler izledim..