Gimcat Anti Stress

Latife

Bunu kullanan var mı ben aldım denemek için verdim biraz hiç bir etkisi olmadı yolculuklarda vermek için almıştım ama kedim de bir değişiklik yok

13 CEVAP

Gozdetemizel

Ben kullandim uyumadi ama gitti yatti.zaten uyutmuyo rahatlatiyomus.etkisini 45 dknsonra falan gorduk.bizde seyahat icin kullancaz tasima cantasinda deliriyo cunki.

Gozdetemizel

Ozmn pasiflora verin,verenler var ama olcusunu doktora danisin.

Gozdetemizel

Eczaneden.ancak surup mu tablet mi onerir bilemem.bide hekimler kedinin kilosuna gore dozu ayarlar.ben ayarlayamam diye cesaret edemedim.ztn tablet yutturmak basli basina sorun.surekli geri tukuruyolar.hekime danismadan uygulamayin lutfen

Gozdetemizel

Rica ederim ne demek

Latife

Aynen benimki de çantayı görür görmez kaçmaya çalışıyor o yüzden alayım dedim ama aradan saatler de geçti hala aynı

Latife

Nerden bulabilirim onu ?

Latife

Siz yazdıktan sonra danıştım kendisine biz de yok ama eczanelerde satılıyor dedi kedim 5 kilo hiç bir sağlık problemi yok çok enerjik olduğu için yarım kaşık yeterli dedi ama ben yine de daha az vermeyi düşünüyorum 2 3 saatlik uyku için

Gozdetemizel

Oncesinde deneyin.uyku saati olmadigi genelde kudurukluk gelip hareketli oldugu bi saatte verin gozlemleyin.dediginiz gibi daha az verin bakalim ne olacak.beni de bilgilendirirseniz sevinirim

Latife

Mutlaka

Latife

Çok teşekkür ederim size :)

Latife

Aldım denemek için kullandım hiç bir etkisi yok eczaneden aldım özellikle sordum kesin etki gösterir mı diye siz bile kullana bilirsiniz dedi ben eee 2 kapak içtim hiç bir etkisi olmadı maalesef

Gozdetemizel

:):) zaten normalde uyku ilaci insanlar icin ama kedilerde ise yariyo demislerdi.kediye verdiniz mi?

Latife

Evet onda da hiç bir işe yaramadı malesef