Kedi Kumlari Hakkinda

izmir_pet

Arkadaslar deneyimlerimi paylasmak istedim kumlar konusunda. Kitty max kullandim koku yapiyordu topaklanma yumusakti. Cats white uzun sure kullandim, baslarda guzel ama sonradan topaklanmasi bozuluyo, topaklar hamurlasiyo ama koku sorunu hic yasamadim. Aro kullandim gayet guzeldi. Topaklanma cok guzel dagilma yapisma yok, koku yaymiyodu etrafa tavsiye ederim. Son olarak mırmır kum aldim, cok guzel sabun kokuyo orasini begendim fakat topaklanma 0 diyebilirim. Daha ilk kullanimdan topaklar dagiliyor. Mirmir dusunen varsa amann diyim sakin denemeyin paraniza yazik:)

30 CEVAP

edasukur

Vancat ve proline kullanmıştım. Prolinenin performansını daha çok beğendim. Topaklanmasi güzel. Vancatte dibe çökme yaşıyorum bazen.

izmir_pet

Herkese ayri ayri cok tesekkur ediyorum. Proline malesef arkadaslarimdan kullananlar cok ve topaklar hamur oluyormus. Ayrica pakatinden bakiyorum yarisi toz:) proline asla denemicegim bi kum yani malesef kii. Vancat da kotu demizsiniz denemicem hic:)

izmir_pet

demet hanim size de cok tsk ediyorum. Denk gelirse bir petshopta bi deneyebilirim:)

izmir_pet

Bgisan pisipisi kum cidden guzel mi acaba? Topaklarda dagilma olmuyor mu bikac gun sonra veya bir hafta sonra?

LenaHanim

Topaklaniyo hemen dağılıyo cisleri kalıyo sonra çok kötü kokuyo hemen iki günde quik ince tanelisi hemen topaklaniyo hiç toz da olmuyo pispisi kullanırken kedim grip gibi hapsuruyodu tozdan dolayı kalın taneli olanı topaklaniyo ama dağılıyo tanelerinden dolayı ama asla kokmuyo ince de kalın da çok güzel kumm

Bgisan

Bizde öyle bir sorun olmadı. Top top alıyorum hep. Ki ilk kedim savaş alanına çevirir.

seydayhan

Ben de quikten çok memnumum, vancatte idrar hep parçalanıyor ve aşırı tozutuyordu. Quik hem koku hem topaklanma açısından baya iyi

Faytekin

Ama hangisi olursa olsun șu toz kokusundan kurtulamadik bi türlü,o koku illa geliyor böyle inceden inceden burnuma, ever clean den ümitliyim o konuda bakalim deneyip goricez yakin zamanda :)

izmir_pet

Seydayhan cok tessekur ediyorum.
Fuat bey bende aro denedim cok memnundum zaten. Topaklanmasi ciddi anlamda cok iyi. Sadece internetten alabilecegim kum var mi diye arastiriyorum. Memnun olmama ragmen meraktan kum degisimi yapiyorum kisacasi:)) cok tsk ediyorumm

Bgisan

Aro nun fiyatı şu anda nedir?

izmir_pet

bu arada metrodan dedigim ARO

izmir_pet

pisipisi ve vancat kullanan varsa deneyimlerinizi paylasirsaniz sevinirim. Bu ikisini merak ediyorum denemek istiyorum:)

Ben proline 'ın portakal kokulusuna geçtim şuan memnunum topaklanmasi iyi tozlanma problemi bence yok koku da yapmıyor. Tavsiye ederim :)

izmir_pet

Cok tesekkur ediyorum quik bi ara dusunmustum deneyebilirim bi ara:)

izmir_pet

Tam anlamadim ama topaklar saglam demek istediniz sanirim. En onemlisin o zaten:)