Kedi Kumlari Hakkinda

izmir_pet

Arkadaslar deneyimlerimi paylasmak istedim kumlar konusunda. Kitty max kullandim koku yapiyordu topaklanma yumusakti. Cats white uzun sure kullandim, baslarda guzel ama sonradan topaklanmasi bozuluyo, topaklar hamurlasiyo ama koku sorunu hic yasamadim. Aro kullandim gayet guzeldi. Topaklanma cok guzel dagilma yapisma yok, koku yaymiyodu etrafa tavsiye ederim. Son olarak mırmır kum aldim, cok guzel sabun kokuyo orasini begendim fakat topaklanma 0 diyebilirim. Daha ilk kullanimdan topaklar dagiliyor. Mirmir dusunen varsa amann diyim sakin denemeyin paraniza yazik:)

30 CEVAP

Faytekin

Bende daha yeni Aro aldım,fiyatina gore cogu markadan iyiymis gerçekten, ondan once Reflex kullandim o bayaa iyiydi topaklanma ve koku hapsetme konusundada, hatta topaklanma superdi diyebilirim, böyle yusyuvarlak top gibi oluyordu ve parcalanmiyordu hic,bundan sonrada șu cok methedilen Ever Clean I denicem bakalim dedikleri kadar varmiymis :)

Demetcinar

Ben mecburen Benty sands diye bi kum kullandım. Dışkıda parazıt cıkınca kumu yenılememızı solemıstı veterıner evdeykınıde 1 gün önce boşaltmıştım. Mecburen eve gıderken petshopda bu vardı aldım. Hiç duymamıstım bunu. Ama korktugum gibi olmadı Topaklanması koku hapsetmesı gayet ıyı çıktı. Tavsıye edebılırım

LenaHanim

Pisipisi igrenccccccccc quik aldım hiç kokmuyo coj güzel ever clean bile kullandım quik en iyisi

izmir_pet

Pisipisi topaklanmiyo mu? Nesi kotu acaba? Birde quik topaklanmasi guzel mi?

Kedim ilk geldiğinde ever clean la başlamıştım. Daha sonra sırasıyla pisi pisi sanicat ve son olarak tigerino kullandım ve yaklaşık 1.5 yıldır hiç değiştirmeden tigerino kullanıyorum. Ever clean i çok beğenmeme rağmen fiyatından dolayı bıraktım. pisipisiyi bir kere kullandım ve 1 hafta sonra çöpe attım berbat bir kum. hem topaklanması kötüydü hem de tozuması çok fazlaydı. Sanicat ı baya bir süre kullandım. Topaklanması gayet iyiydi ama toz konusunda sınıfta kaldı. Kedim kumdan çıktıktan sonra tüm camlara bembeyaz patisinin izleri çıkıyordu. Tigerino topaklanma konunda oldukça iyi.(ever clean la yarışır.) Neredeyse sıfır tozuma diyebilirim o kadar iyi. Fiyat olarak tabi çok uygun diyemem ama yine de 12kglık paketini kampanyalı dönemlerde 60 65 tl ye kadar alabiliyorsunuz. Tavsiye edilir...

Faytekin

19.90 a aldım 1 hafta once kokusuz olani 10 kg

izmir_pet

Benim aldigim yerde metroda 5kg 12.5tl ye almistim gecen ay. Ondan oncekinde 8.99du:) arada degisiyo fiyatlari

Faytekin

Aynen bende metrodan aldim

Mırmırı denicektim yazmışsınız iyiki denemem artık. Bende bundan once zorunluluktan ro cat markasını denedim tam bir faciaydı.

Ceranasa3

Ben van cat kullandım çok kötü topaklanma yumuşak hemen dağılıyor ve tuvaletine 5 litre kum olduğu halde dibe ćöküyor ve yapışıyor tuvaletini yaptığı anda 5 dakika kokuyor sonra koku olmuyor ama çook kötü bence

Cansumuezza

arkadaşlar bende signor gatto kumu alıcam deneyen varmı?

Bgisan

Pisi pisi kullanıyorum pudra kokulu inçe taneli. Topaklanması güzel dibine yapışmıyor hamur gibi. Koku olayı ise günde 2 kere temizliyorum gayet iyi. izmir_pet

Bgisan

2 kedi var bende gündüz ortak kullanıyorlar kumu gece ayrı. Hala gece bırakmaya endişe ediyorum.

jingjing

merhaba , ben de pahalı markalardan reflex kullandım . topaklanması çok güzeldi ç-taş gibiydi ama pahalı geldiysi sonra komşumuzun tavsiyesiyle clean paws kullandım ilk başta pudra kokulusunu sevsem de sonradan isli gibi bir koku vemeye başladı . topaklanması iyidi ama dibe yapışıyordu parçalanıyordu . sonra herkes mırmır dedi clean paws birlikte kullandığımda mis gibi sabun koku verdi çoook sevmiştim . heryer mis gibi sabun kokuyordu ama sonra mır mır tek kullandım ve hep paçalandı . sonra yeni çıkan clear cat gördüm. kampayandan aldım sabun kokulusunu şu an fiyat perfomans olayında en iyisi sanırım . koku hapsediyor , iyi topaklanıyor , dibe yapışıyor ama kazıdığında parçalanmadan tek seferde alınıyor . tek sıkıntısı daha ağır gibi diğer kumlara göre eğer evde direkt alırsanız o sıkıntı da yok .

PsLuna

Alice deneyen var mı? Bi çok sitede en çok satılanlarda gördüm 17 litresi 23 lira