Köpeklerde Dışarı Tuvalet Eğitimi

Yasiincann

Arkadaşlar herkese merhabalar, 2 tane samoyed ırkı köpeğim var biri 7 aylık dişi diğeri 11 aylık erkek.Yaklaşık 10 gündür dışarıda tuvaletlerini yaptırıyorum.Daha önce evde balkonda yapıyorlardı şimdi sorum şu bu konu beni gerçekten yoruyor.Mamalarını verdikten 1 saat sonra dışarı çıkartıyorum genelde erkek köpeğim parkta Çimen’e yapıyor çıkarttıktan yarım saat sonra ama dişinin zamanını anlayamıyorum çime çok nadir yapıyor. Bazen 2 saat geçiyor öyle yapıyor. Bunun zamanını nasıl alıştırırım. Polis olduğum için düzenli çalışma sistemim yok ve her gün aynı saatlerde çıkaramıyorum nasıl bi yol izlemem gerekiyor.

2 CEVAP

Yasiincann

GÜNCEL LÜTFEN BİLGİSİ OLANLAR CEVAPLAR MI !

Sedef2626

Ayni saatlerde cikma ihtimaliniz olsa dahi iyi olur aslinda alisir tuvalet saatini bilir. Bende genelde yemegini veriyorum uyuyor uyandiginda cikartiyorum genelde uyuyup uyandiklarinda tuvalet ihtiyaci geliyor. Hergun ayni saatte ayni yere yapar benim kopegim. Tuvaletini yaptigi yere goturmeye de dikkat ediniz