Ne Işe Yarıyor ?

Birkere daha sorayim fotoğraf eklenmedi için bunu aldım ama ne ise yaradığını bilmiyorum onu geçtim ne diye aldım onu da bilmiyorum ve kedim dün mama küsmüştü yani ful mama idi kıl topağı değildi bu yüzden soruyorum

11 CEVAP

Gozdetemizel

Bu kedinizin midesinde kendini temizlerken yutup biriken tuyleri diskiyla atmasina yarayan bi malt.ancak markayi ilkkez gordum.gimcat antihairball kullaniyoruz bizde.genelde cim yemezlerse yada bu macunlardan vermezseniz kedi ogurerek ve kusarak o tuy topaklarini agzindan cikarir.

calymath

bir küçük nohut büyüklüğünde mamanın üzerine sıkıp, öyle kullanıyorsunuz.
Mama ile beraber keyifle yiyor.
Kedinin tüy uzunluğu ve dökme sıklığına bağlı olarak haftada bir ya da iki kere kullanabilirsiniz.
Ödül maması gibi de verebilirsiniz.

batinaydogan1

Kendini temizleme esnasında yuttuğu tüyleri dışkı yoluyla çıkartmasını sağlayan türden bir krem bu. Marka konusunda bilgim yok. İster mamasına döküp karıştırın isterseniz de ucundan 1-2 cm kadar yatabilirsiniz hoşuna gidecektir. Ayrıca hafta 1 vermeniz yeterli olacaktır.

Çok teşekkür ederim arkadaşlar:)

Gozdetemizel teşekkür ederim canım calymath yani ağızdan alması gerek dimi arkasında patilere sürmek gerek falan yazıyor kafam aşırı karıştı bit de tüy yumağı kusmasa bile verilir mi bu

basakinanc

Tüy yumağı kusmasa da verebilirsiniz sorun olacağını sanmam, sindirimini desteklemiş olursunuz. Patisinin üstüne sürerseniz ordan da yalar temizlemek için diye öyle yazılmış olabilir. Yani eğer kediniz yemiyorsa patisine sürerek yedirmek bir seçenek olabilir.

-Asil-

Kedinin yuttuğu tüyleri kusarak çıkarmasını engelleyip dışkı yoluyla atmasını sağlayan malt macun. Biz de her gün küçük bir miktar gimcat malt veriyoruz pet shopta geçen sefer bu marka vardı bunu aldık kendisi kaliteli değil bitmeden atıp yeniden gimcat aldık tavsiye etmem yani gimcat iyidir bu konuda

-Asil-

Bazı kediler sevmediği için patisine sürün ki yalarken onu da yemiş olsun diye o şekilde açıklamışlar doğrudan ya da mamayla da verebilirsiniz

-Asil- bu markayi biri önerdi ama sonuç beğenmedi bizim oğlan

buRcc

Benim kedimde maltı sevmiyor bende ağzına bulaştırıyorum kendini temizliyor hemen yemiş oluyor bazende yaş mamanın içine koyuyorum anlamıyor ve keyifle yemiş oluyor

buRcc bende patisine sürüyorum yoksa yemiyor