Lütfen Yardım Edin... Kedimin Bir Gözü Kısık, 2 Gündür Böyle, Çok Endişeleniyorum .

Elocann

Lütfen yardım edin... Kedimin bir gözü kısık, 2 gündür böyle, çok endişeleniyorum .Kendisi 7 aylık bir beyefendi... Lütfen nedenini bilen yardımcı olsun, nasıl bir çözüm yolu bulabilirim???? Bulunduğum ilçede veteriner bir tane var ve bir şeyden anladığı yok, ineklere koyunlara falan bakıyor. Canım Mila'm, biricik oğluşuma ne oldu?

1 CEVAP

Basakes

Alerji olabilir böcek sokmusta olabilir ya da kasirken çizmiş