Bu Köpeğin Cinsi Nedir Bilenler Lütfen Yardımcı Olurmusunuz ? Teşekkür Ederim

Chtkkc

uzun zamandır amerikada olan bir köpek görüyorum ve cinsini bulmaya çalışıyorum bir türlü bulamadım bakmağım yer kalmadı ama hiç bir yerde yazmıyor köpeklerin yarıştığı bir müsabakada galip gelen şampiyon bir köpek adı jefe sahibi liza buckner resmini bana yardımcı olabilirseniz çok sevinirim şimdiden teşekür ederim saygılarımla...

4 CEVAP

Boxer kırması galiba

Boxer ile başka bir ırk köpeğin melezi (pitbull rednose veya amerikan bulldog) olabilir. Ama tam emin değilim belkide saf boxer dür

guineapigela

Boxera benziyor melez gibi ama

berkayyah

boxer-Staffordshire terrier kırması gibi duruyo