Kedim Isırdı

Cathorn

kedimin ayağı kalorifer peteğine takıldı axcı acı miyavladı kurtarayım derken beni dişledi kedimin bişeyi yok ama şuan elimde bi diş çukuru var kanamıyo ama delik oldu acil bir şey mi ne yapmam lazım aşılarının çoğu yapıldı 11 yaşında

10 CEVAP

Cansumuezza

ne olabilirki :)) beni sokaktakiler dahil tırmalıyor

basakinanc

Su ve sabunla güzelce yıkayıp batikon, alkol ya da hiçbiri yoksa kolonya ile temizleyebilirsiniz. Sonrasında da madecassol ya da bephantol gibi iyileştirici etkisi olan kremleri düzenli olarak sürerseniz kısa sürede geçer. Bir şey olacağını sanmam. Benim kedim her gün ısırıyor, tırmalıyor beni bana bir şey olmadıysa size de olacağını sanmam ellerimi görseniz ne demek istediğimi anlarsınız :)

batinaydogan1

Kedilerinizin aşısı tam ise herhangi bir sıkıntı olmayacaktır. Yaranızı iyileştirmek için krem vs kullanabilirsiniz

Cldkgkcs

Kedişin ayağına da bi bakın isterseniz o kadar sıkıştıysa :)

Cathorn

11 aylık korkudan yazamamışım :))

Cathorn

biraz zaman geçince kanamya başladı ama çok hafif

Anonymus552223

Birsey olmaz. Ev kedisi kuduz olacak hali yok. Asisi olmasa bile kudurmus bir fareyi bulacak da yiyecek de... O kedinin ayaginin takildigi yere de oblem alin, siz yokken falan takilabilir gene

Leyl003

Onların ısırıkları bizde ufak bi hatıra olarak kalabiliyor bazen :)) aşıları tamsa bir sıkıntı olmaz.. evinizde gerekli önlemleri alın siz evde yokken başını derde sokabilir..

guineapigela

Asilari varaa bisey olmaz.

izmir_pet

Asisiz bile olsa bisey olmaz merak etmeyin:)) benimki de bugun goz kapagimi kanatti :)