Sanabelle Mama

dilara98

Sanabelle kedi maması kullanan var mı? Alman markası bir mama. Almanyada dayım kedisine kullanıyor. Çok iyi bir mama diyor. Ancak buradaki mamalar burda mı üretiliyor orfan mı geliyor bilmiyorum. İnternetten hangi siteden alabiliriz. Orijinal oluyor mu

4 CEVAP

dilara98

Evet hergün mama yiyor ev yemekleri sağlığı açısından iyi değil veteriner kesinlikle ev yemeği vermeyin dedi

patili

sanabelle; rc proplan vs tarzı mamalara göre güzel bir mamadır. gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. ND veya acana kullanıp memnun kalmadıysanız zaten tek seçenek sanabelle şu durumda. Ama ben ND tavsiye ediyorum yine de. çok büyük bir fiyat farkı yok aralarında.

patili

sanabelle; rc proplan vs tarzı mamalara göre güzel bir mamadır. gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz. ND veya acana kullanıp memnun kalmadıysanız zaten tek seçenek sanabelle şu durumda. Ama ben ND tavsiye ediyorum yine de. çok büyük bir fiyat farkı yok aralarında.

oglusum

kedileriniz hergün mamami yiyor merak ettim de yani yoğurt tavuk çorbası haşlanmış balık kaşar peyniri pilav