Kabız Kedi İçin Hangi Yaş Mama

butti

kedim kabız vetr verdigi ilaç kullandık ne yaptıysam kaka yapmıyor daha önce bu sorunu yaşayıp belli bir yaş mama kullanan var mı acaba

8 CEVAP

srplzngl

Allah allah link bozuluyor. N&d balkabaklı yazarsanız çıkar.

Cansumuezza

yaş mamasına bir tatlı kaşığından biraz azcık zeytinyağı katın yada ağızdan direk verin birazda poposuna sürün yağdan ertesi güne yapması lazım

srplzngl

evet zeytinyagi verin, kefir ya da yogurt da rahatlatir.
yas mama balkabakli olsun mutlaka. n&d'nin vardi sanirim.

butti

zeytinyagı yogurt ve kefiri veriyorum kusma vardı tedavi gördü kabızlık başladı veteriner ilaç verdi ama nafile yaş mama denemek istiyorum birde nd nin hangi maması acaba

srplzngl

https://www.petlebi.com/kedi-urunleri/n-d-balkabakli-ordekli-tahilsiz-yetiskin-kedi-konservesi-80gr.html ---> bu seri
applaws ve gimcat'in de balkabakli mamalari var. olmazsa normal yas mamaya balkabagi puresi katin. zeytin yagini abartmayin ama kesmeyin de, kefiri de bol verin. cok gecmis olsun.

Cansumuezza

felix yaş mama benim kedimi ishalden biraz hallice yapıyordu kakası cıvıktı. yani sağlıklı bir mama değil ama kaka yapması için kullanılabilir bir defalık.

butti

teşekkürler bakıyorum linke masajı veterinerde önerdi bugün başladım