Köpek Sut Tozu Bebek Kediye Verilir Mi

Cosima7

Elimde köpek süt tozu var dün çöpün kenarina karton kutu icersinde yavru kedi birakilmis basinda 2 saate yakim bekledim annesi falam gelmefi bendr evime aldim fakat elimde köpek süt tozu var kedi için yok onu kullanabilir miyim bilgisi olan varmı

8 CEVAP

Cosima7

Yok zaten ben veteriner teknikeriyim ama mamalar konusunds oek bilgim yok bebekler hakkinda yeterince bilgiye sahibim fakat dedigim gibi icerikleri konusunda yeteri donanima sahip değilim

Cosima7

Hekimimede mesaj attim fakat daha görmedi normal inek sutü vermek istemiyorum yeterli beslenme olmuyor

guineapigela

Bwmce vermeyin. Kendiniz yumurta sarisi sut ile ona mama hazirayin kedi kac haftalik tahmininz?

Cosima7

2 bucuk veya 3 cunku yeni goz acmis

Anonymus552223

Ah canim ya, kesin apartmana yavruladi insanlarda aldi oraya koydu. Yoksa gicbir kedi oyle ortaliga yavrulamaz. Annesi vardir aslinda biraz daha arayin bence. Siz ordayken gelmemis olabilirler. Siz yaşatamayabilirsiniz. Uc yavru bulmustuk biz boyle, sadece biri yaşamisti

Anonymus552223

Sıcak su torbasi falan koydunuz di mi ? Cok cabuk üsurler yavru kediler. Bir aya kadad falan

Verilebilir miymiş köpek süt tozu

Köpek süt tozunu kediye verebilir miyiz?